Home

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Akredytacji Sp. z o.o. od początku działalności zajmowało się doradztwem gospodarczym.

Trzon oferty stanowiła pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w uzyskaniu certyfikatów jakości. Dzięki temu już od początku działalności Centrum Akredytacji wyróżniały takie cechy, jak skuteczność i wysoka jakość relacji z Klientami. Oferta firmy szybko ulegała poszerzeniu, a współpraca z Klientami stała się bardziej kompleksowa.

Dziś na doświadczenie Centrum Akredytacji Sp. z o.o. składają się dziesiątki projektów, setki porad i tysiące godzin usług doradczych. Pracujemy zarówno dla firm, jak i urzędów czy organizacji non-profit.

Centrum Akredytacji Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług doradczych, od dotacji i kredytów przez biznes plany i analizy finansowe, po doradztwo strategiczne i operacyjne. Firma prowadzi też szkolenia w tych zakresach. Za każdym razem jej celem jest wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów i przyczynienie się do rozwoju ich organizacji.

Centrum Akredytacji to grupa doświadczonych menedżerów z wieloletnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych.

Menedżerowie Centrum Akredytacji wywodzą się z branży nowoczesnych technologii i znają problemy z jakimi borykają się polskie firmy. To właśnie wieloletnie wdrożenia systemów ERP w różnych branżowo przedsiębiorstwach pozwalają na postawienie powyższej tezy.

Modelowanie procesów produkcyjnych, handlowych czy zarządczych jest podstawowym działaniem podejmowanym podczas współpracy z przedsiębiorstwem. Wynikiem tego jest uporządkowanie przedsiębiorstwa, opisanie podstawowych czynności oraz skodyfikowanie postępowania.

 

Zapytanie Ofertowe

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup usług doradczych w ramach planowanego do realizacji projektu pt. "Opracowanie modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją działalności firmy w ramach I etapu Konkursu w ramach Działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP

Oferta powinna być ważna do: 30.12.2016

Termin składania ofert upływa w dniu: 18.05.2016